5 labākās Valentīna dienas dāvanas

Jau pavisam drīz pienāks ilgi gaidītie mīlestības un mīlētāju svētki jeb Valentīna diena — laiks, kad vīriešiem atkal būs mazliet jāsasprindzina smadzeņu rievas domās par to, ko uzdāvināt savai otrajai pusītei šajā īpašajā dienā.

Mēs esam sagatavojuši 5 unikālu dāvanu piemērus, kas noteikti neatstās viņu vienaldzīgu!

1. Jauns gadžets. Mēs dzīvojam laikā, kad viss kustas teju vai gaismas ātrumā, un vakardienas jaunais jau ir rītdienas vecais. Ja jūsu otrās pusītes straujo dzīves ritmu bremzē novecojis telefons, tad šis ir lielisks laiks, lai iepriecinātu savu mīļoto ar jaunu tālruni! Turklāt gadījumā, ja viņa vēlēsies nofotografēt un izvietot bildes ar savām skaistajām Valentīndienas dāvanām Instagramā, jaunā gadžeta spējīgā kamera noteikti sniegs nepieciešamo palīdzību!

2. Rotaslietas. Nekas nerotā sievieti skaistāk par viņas iecienītākajām rotaslietām! Rotaslietas ir viena no daudzpusīgākajām sieviešu dāvanām ar teju vai neierobežotām iespējām - jo eksistē neierobežoti daudz sievietes tērpu vai tēlu, kuriem var piemeklēt atbilstošas rotas!

3. Ziedi jau izsenis ir mīlestības simbols, ar kuru kvēli apliecinām savu uzmanību, cerībā to saņemt pretim! Un Valentīndiena bez ziediem noteikti nebūs tik krāšņa un patīkama, kā to varētu izpušķot daiļa ziedu kompozīcija.

Kādu pušķi izvēlēties? Vai sarkanās rozes apnikušas ar savu banalitāti? Pārsteidziet savu mīļoto ar brīnišķīgu dāvanu kastīti no Bloom Box, kas iepriecinās ar svaigi grieztiem ziediem elegantā apvienojumā ar tikpat svaigiem, gaisīgiem un gardiem makarūniem tieši no Francijas!

Mūsu floristu sarūpētais ziedu pušķis priecēs jūsu mīļoto vairāku nedēļu ilgumā, savukārt elegantā dāvanu kastīte kļūs par lielisku vietu, kur ziedu vietā varēs uzglabāt visu, ko vien sirds kāro!

Bloom Box kastīte — tā ir romantiska un maiguma pilna dāvana; tas ir īpašas uzmanības apliecinājumus, kas piešķirs odziņu jūsu attiecībām.

4. Nakšņošana viesnīcā. Nomainot ierasto vidi un dodoties uz viesnīcu, jūs atbrīvosieties no ikdienas nastas un varēsiet ļauties gaisīgajam romantikas valdzinājumam, pilnvērtīgi izbaudot kopā pavadīto laiku. Savukārt rīts jūs sagaidīs ar gardām brokastīm, ko nesteidzīgi izbaudīt patīkamā divvientulībā!

5. Vanna ar rožu ziedlapiņām. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir ļoti grūti atrast brīvu laiku atpūtai, un doma par siltu, nesteidzīgu vannu ir gluži kā oāze ikdienas grūtību tuksnesī. Vispasaules mīlētāju dienu lieliski papildinās atmosfērisks vakars siltā, rožlapiņu izdaiļotā vannā, kam īpaši romantisku noskaņu piešķirs sveču gaisma, mīļotā cilvēka klātbūtne un, kas zina, varbūt arī kāda šampanieša glāze?

Lai kāds arī būtu jūsu viedoklis par Valentīna dienu, ir svarīgi atcerēties, ka daudzi šajā dienā alkst pēc mīļotā cilvēka uzmanības. Kopā ar Bloom Box piepildīt šīs ilgas nepavisam nav grūti! Ieviesiet nedaudz romantikas šajā mīlētāju dienā un izkausējiet sava mīļotā cilvēka sirdi, uzdāvinot elegantu Bloom Box dāvanu kastīti, kas pildīta ar svaigiem un krāšņiem ziediem tieši jums.

Lasīt vairāk

Kā kopt Bloom Box kastīti?

Kā kopt Bloom Box kastīti?

Komentāri

Esi pirmais, kurš komentē
Pirms komentāru publicēšanas visi komentāri tiek parbaudīti.